חברה שלי ענת

שמה ענת, היא צעירה, ען שדיים ענקיים, רגליים יפים וארוכים, טוסיק קשוח שהיא אפשר לעזוב והיא אחת מנערות ליווי גיישה. פנים חמודות ועיניים בוערות עם תשוקה. כל פעם שאני מגיעה אליה אנחנו עושים סקס חם ומשוגע. השבועה סגרנו איתה מפגש אינטימי סביבות שעה 12 בשישי. זה היה יולי והיה חום נוראי. לא היה ענן אחד אפילו בשמיים. בדיוק ב-12 נכנסתי אליה הביתה. הדלת היתה פתוחה ונכנסתי בקלות. בדירה ניגנה מוזיקה שקטה, התחלתי לחפש אותה. היא לא הייתה בחדר שלה, אז נכנסתי למטבח. שם ראיתי תמונה מדהימה ביותר. 
היא עמדה ליד השולחן עם הגב אלי ועשתה משהו. היא לבשה חולצה לבנה שבקושי כיסתה את הטוסיק שלה. חוץ מזה היה עליה חוטיני לבן שנכנס בדיוק לתחת שלה. הזין שלי ישר התחיל להגיב על התמונה הזאת. כאשר היא הייתה מתכופפת כאשר לקחת משהו מהשולחן החולצה שלה הייתה מתרוממת ויכולתי לראות את כל הטוסיק שלה. המראה הזה משך אותי חזק. כאולי הטוסיק שלה מבקש ממני מחוץ אותו ואז להיכנס בתוכו.  התקרבתי אליה ונישקתי אותה על הצוואר המתוק שלה. היא קפאה לרגע כדי להנות מהנשיקה. אני מוחץ את השדיים שלה ומשחק עם הפטמות. היא מוציאה גניחה חזקה בזמן שהפטמות שלה מתקשות. 
אני מסובב אותה אליי ומתנפל עליה בנשיקה חזקה ביותר, היא עונה לי והלשון שלה נכנס לפה שלי. יד אחד שלה על הטוסיק שלי ויד שניה כבר מצאה את הזין עומד שלי. היא פותחת את הרוכסן של הג'ינס שלי, מוציאה משם את הזין ומתחילה לאונן. אני במקביל מרים את החולצה שלה ומתחיל לנשק ולמצוץ את הפטמות שלה. זה גורם לה למחוץ את הזין שלי חזק יותר ולהוציא גניחה חזקה. אני יורד יותר למטה, מעביר לשון על הטבור שלה ומגיעה לחלק המושך ביותר שלה. אני נוגע בתחתונים שלה ומרגיש שהיא כבר רטובה. אני מנסה להחזיק את עצמי בידיים כדי לא לקפל אותה ישר על השולחן שם. אני נושם את הריח שלה. מסובב אותה חזרה אל השולחן ומקפל אותה. היא נשכבת על השולחן ופותחת את הרגליים שלה רחב. אני מזיז את החוטיני שלה לצד ומכניס את הלשון אל המנהרה החמה שלה. מוצא את הגדגן שלה וברגע שאני נוגע בו עם הלשון כל הגוף שלה רועד ומתכסה בצמרמורת. 
היא מתפתלת עם כל הגוף ואני מכניס אצבע לתוך הכוס שלה. אני ממשיך לזיין אותה עם האצבע ולשון שלי כבר מלקק את התחת שלה. הגניחות שלה לאט לאט הופכות לצרחת. היא כבר לא מחביאה את התרגשות ואת הרצון שלה לקבל בכל החורים. פי הטבעת שלה משתחרר ונפתח. אני מלקק את האצבע שלי ומכניס אותו לחור שלה. החור בולעה אותה בקלות ואני מצרף עוד אצבע. זה גורם לה להוציא צרחה עוד יותר חזקה. הכוס שלה נוזל חזק ואני מתחיל לזיין אותה בשני החורים. 
אבל כבר אחרי כמה דקות בודדות אני נשבר ולא מסוגל יותר להמתין. אני מוריד את הג'ינס ומכניס את הזין לי בכל הכוח לכוס שלה. צרחה נוספת ממנה ואני מתחיל לזיין אותה בכל הכוח. הקצב שלי ממשיך לעלות ואז היא מתחילה לצרוח חזקה ואני מרגיש שהשרירים של הכוס שלה מתחילים להתכווץ. 
כל זה גורם גם לי להתקרב לאורגזמה. אני מסובב אותה אליי, מוריד על הרצפה ומכניס את הזין לתוך הפה. היא מתחילה למצוץ ולאונן את הזין, כמה שנית אחרי זה זרע שלי פוגעה לתוך הגרון שלה. היא מוצצת הכל ובולעת. וזאת רק ההתחלה של המפגש האינטימי שלנו.