ביקור אצל נערת ליווי

אני דופק בדלת, את פותחת לבושה בחלוק ירוק. את מחייכת, כי את שמחה לראות אותי והתגעגעת. אני מנשק אותך על הלכי ומהר מאוד כדי שהשכנים לא יראו אותנו נכנסתי לדירה הדיסקרטית. אנחנו ישר מתחילים להתחבק. השיער שלך רטוב, את רק יצאת מהמקלחת. הריח שלך משגעה אותי ואני מנשק אותך, את מנשקת אותי בחזרה. אנחנו לא מסוגלים לעצור והלשונות שלנו מבצעות ריקוד חושני. אני מרים אותך על הידיים ובלי להפסיק לנשק לקוח אותך אל הספה.

את שוכבת על הספה, העיניים שלך נוצצות, אני כמעט מאבד הכרה כל כך טוב לי איתך. אני פותח את החלוק שלך ורואה את הגוף המדהים שלך. אני מתחיל לכסות אותו עם נשיקות. אני מתחיל על הצוואר, אז יותר למטה אני מוצא את הפטמות, עוד יותר למטה אל הבטן המתוק שלך. אני מוריד את התחתונים שלך.

לקוח את הטוסיק שלך בשתי הידיים ומנשק אותה. האצבעות שלי מלטפות את השפתיים שלך ואני מנשק את הרגליים שלך. את מוציאה גניחה קלה כאשר האצבעות של נכנסות למנהרה שלך. אני פותח את הרגליים שלך בעדינות ומתחיל לענג אותך עם הפה שלי. אני מרגיש שהמכנסיים שלי יקרעו עוד רגע, אבל עדיין ממשיך ללקק אותך.

הלשון שלי מחליק למלה למטה על החור המתוק שלך. הגניחות שלך כל כך חזקות שאני פוחד שאנחנו נפריע לשכנים. אני לא יכול יותר. אני מוריד את המכנסיים ומתקרב אליך. את מוציאה את הזין שלי מתחתונים, הוא קשה מאוד. את לוקחת אותו לתוך הפה ומתחילה למצוץ. אני נרגיש חולשה ברגליים,את מגבירה את המהירות. עכשיו תורי לגנוח. כל כך טוב לי. אני מבקש ממך לעצור ולעמוד. אני מסובב אותך עם הפנים אל הספה ומכניס מאחורה.

התנועות שלי עדינות ואיטיות. את חמה ורטובה בפנים, זה כל כך נעים. אני מרגיש שזה יכול להמשך בלי סוף. אבל אני מגביר את המהירות והגניחות שלך מתחיות להיות חזקות עוד יותר. אני רוצה להחליף תנוחה. אני מתיישב על הספה, את מתיישבת עלי מלמה. מחדירה את הזין בפנים ומתחילה לרכב עלי. אני נהנה ממראה המדהים של שדיים הקופצות שלך ואנחנו מתחילים להתנשק.

אז את מגבירה את המהירות. אני רואה בעיניים שלך עד כמה את רוצה אותי. התנועות שלך מהירות, אני רואה טיפות של זעה על הפנים שלך, אני מבין שאת כבר עייפה. אני משכיב אותך על הספה ועולה למלה, מאוד מהר אני מעלה את קצב. אז אני מרגיש זרמים עוברים דרך הגוף שלנו. ברגע האחרון אני מוציא את הזין ומכסה עם הזרע את כל הבטן שלך.

את מחייכת….ואני יודעה שזה ממש לא הפעם האחרונה שאני משתמש בשירותי ליווי בתל אביב.