סקס באמצע הטיסה

היא הרימה את החצאית הגם ככה קצה של המדים שלה וקיפלה את הגב. היא נשכבה על ההגה של המטוס והתחילה להזיז את התחת על מנת למשוך את התשומת לב של הטייס.

"בוא קברניט, תזיין את הדיילת שלך!"

הוא היה בן 35 וכרגע כל מה שהוא רצה זה סוף סוף לפתוח את הכפתורים של הג'קט שלו. התחת שלה, עגולה וקשה כמו אפרסק! הרבה פעמים כשהיא הייתה נכנסת לתא הטייס בזמן הטיסה היה לא קשה להשתלט על עצמו ולא לנשוך את התחת שלה.

"כן, כן, חכי…עוד רגע…יא אלה! כמה כפתורים.."

"נו, קברניט, אני מתחילה לעבד את הגובה"

"עוד רגע מתוקה שלי, אני כמעט סיימתי"

"ואני עוד לא התחלתי"

סוף סוף הוא ניצח את מדיי הטייס שלו, העביר בעדינות עם היד על התחת שלה וקירב את הזין לחור שלה, לכש לאוזן שלה

"דיילת שלי…"

"קברניט שלי…..סוף סוף! עכשיו תזיין אותי, איישר במטוס….כן!"

הזין שלו היה נכנס ויוצא בקצב קבוע, זה הביא הנאה גדולה לשניהם. היא ברגעים האלה אהבה לא רק את הסקס עצמו אלה זה שהסקס הזה היה קורה במטוס עם החרמן הזה. והטייס הצעיר הזה היה סוס אמיתי! הוא תמיד היה מזיין אותה בקצב מטורף ולכל האורך ובכוח כזה שהיא הרגישה שעוד שניה היא תשבור עם הראש את לוח הבקרה של המטוס.

"כן, ככה ….אוו…איך אתה מזיין אותי….אני לא יכולה…."

הקצב המהיר שהוא לקח על התחלה שגעה אותי. היא הרימה את הראש, החור שלה התמלא בכאב נעים ביותר, היא הרגישה שהיא כמעט הגיעה לשיא המתוק שלה. הוא זיין אותה כמו פטיש אוויר, אז אחרי כמה דקות הוא סוף סוף הרגיש את הלחץ השרירים של הכוס שלה. היא הייתה על הקצה שלה. הוא בעצמו לא אהב סקס ארוך ותמיד העדיף לעשות את זה קצר אבל בטירוף. היא הייתה היחידה שידע שהבינה אותו ואהבה אותם דברים. היא הסכימה שסקס כזה חייתי הרבה יותר טוב מרגוע וארוך.

סוף סוף היא התחילה לצרוח, בשקט. בלי קול. כי הפה שלה לא היה מסוגל להוציא צליל אחד אפילו בגלל הזין הדופק אותה בכוח. זה הרגיש שהוא מצליח להגיע מאחורה ישר אל הגרון שלה. סוף סוף גם הוא כבר לא היה מסוגל להחזיק את עצמו והתחיל להשפריץ את הזרע החם שלו לתוך הכוס החם שלה.