ראיון עם נערת ליווי

ביום רעות סטודנטית מצטיינת ביישנית (שם בדוי לבקשת הבחורה) ובערב החיים שלה משתנים לגמרי. היא הופכת לבחורה ממש לא ביישנית, אלה אחת הנערות ליווי בטובות בתחום. היום נדבר עם אחת הנציגות של המקצועה העתיק בעולם.

-"האם בעבודה כזה אפשרי לקבל אורגזמה?"

-"זה מאוד תלוי בלקוח, אבל ברוב המקרים אני עדיין מקבלת הנאה מהסקס עצמו, גם בלי אורגזמה, אחרת לא הייתי יכולה לעבוד."

-"שירותי ליווי זה עבודה?"

-"כן, לא רגילה אולי ,אבל עדיין. אני יודעת שלהרבה אנשים יש יחס שלילי לתחום, אבל זה עדיים דורש מאמץ. התחלתי לעסוק בזה לפני שנתיים, הייתי חייבת עבודה עם משרה חלקית. אחד החברים שלי הציע לי עבודה בתחום של שירותי ליווי כנהגת. הייתי צריכה לקחת את הבנות ללקוחות וחזרה. בהתחלה חשבתי שזה לא בשבילי ,אבל בסוף החלטתי לקחת את הסיכון. אחרי זה החלטתי לעבוד בעצמי כנערת ליווי."

-"למה את עובדת עם סוכנות ליווי ולא עצמאית?"
-" כי זה הרבה יותר משתלם. כן, אני משלמם לסוכנות ליווי אחוז מסוים מהרווחים שלי, אבל מצד שני סוכנות מספקת אותי בכמות יציבה של לקוחות כי יש להם תקציב יותר גדול לפרסום. בנוסף גם יש את העניין של בטיחות, העבודה שלנו יכולה להיות מסוכנת בגלל שאף פעם אי אפשר לדעת מי הלקוח באמת. זה נחמד להרגיש שיש מישהו מאחוריך שאפשר לפנות אליו כאשר יש בעיה. זה גם הסיבה שאני הייתי ממליצה גם ללקוחות של שירותי ליווי לפנות גם לסוכנויות ליווי ולא לבנות פרטיות. יש הרבה בנות פרטיות שהן שהן לא בדיוק הוגנות."

-"מה היחס שלך לאלכוהול לפני יציאה לעבודה?"
-" שלילי מאוד, סמים ואלכוהול זה ממש לא בשבילי, גם הסוכנות שלנו ממש לא מעודד את זה. אנחנו סוכנות די יוקרתית ואני בטוחה שלקוחות שלנו לא ירצו שתגיע אליהם בחורה שיכורה או מסוממת לפגישה. כמובן שלשתות כוסית יין ביחד עם לקוח לפעמים יכול לקרב אתכם ולעשות את הפגישה לנחמדה יותר, אבל העיקר לא להגזים"

-"מה האורך של הפגישות?"
-"זה יכול להיות שונה, תלוי בלקוח. בדרך כלל זה שעה או שעתיים. יש כאלה שמוכנים לשלם על לילה שלם"

-"אם לקוח הזמין אותך לשעה, אתם עושים סקס כל השעה?"
-"לא סקס עצמו הרבה פעמים הוא 5-10 דקות. שער הזמן אנחנו עושים דברים אחרים, מדברים. אתה לא מבין עד כמה גברים אוהבים לשפוך את ליבם לנערת ליווי. אני גם ממש טובה בעיסוי ארוטי. קיצור יש מה לעשות חוץ מסקס בפגישה"

-"את נותנת שירותים גם לבנות?"
-"אני אישית לא, גם לא לזוגות. יש מספיק בנות שנותנים גם שירותים כאלה. אני מבינה מאיפו השאלה הזאת, הרבה חושבים שאם בחורה מקבלת כסף על השירותי ליווי היא מוכנה להכל, אבל זה לא נכון. אני גם לא מבינה מאיפה כל היחס השלילי. אני חושבת שאני בחורה הרבה יותר הגונה מבנות שמוכנות לשכב איתך אחרי קוקטייל במועדון לילה"

-"מה לגבי נושאה בראיות?"
-"זה נושא חשוב. קודם כל אני אף פעם לא יקיים יחסי מין עם לקוח בלי אמצעי מניעה. וכמובן בדיקות רפואיות תקופתיות"