כן ,אני הזונה שלך,עכשיו תיקח אותי


היא עוד הייתה צעירה ,אבל היה בחור אחד שהיה מוצא חן בעיניה. הוא היה מהבנים הרעים, שמקבלים בסוף מה שבא להם. היא תמיד ניסתה להראות סקסי לידו,הוא לא היה מתייחס. פעם אחד היא החליטה לא ללבוש תחתונים והתכופפה לידו כדי שהוא ירא הכל, הוא עבר לידה ולא אמר לה כלום. בערב הוא כתב לה בפייסבוק רק מילה אחד "שרמוטה" ,היא ענתה לא "אבל לא שלך" ,אחרי המקרה הם לא דיברו חצי שנה.

אחרי חצי שנה הוא התחיל לדבר איתה בעצמו, הוא היה מאוד נחמד ולא הזכיר את השיחה האחרונה שלהם. הוא ליווה אותה לבית,קנה לה דברים. יום אחד הוא הזמין אותה לבית ,היא הבינה שסוף סוף היא תקבל את המפגש האינטימי איתו שהיא כל כך רצתה.
הכל התחיל ברגע שהיא נכנסה אילו הביתה , הוא תפס אותה בגרון והכניס בכוח לקיר.
"מי את!?" -הוא שאל, היא ידעה שהתשובה הנכונה היא "שרמוטה" אבל שתקה.
הוא הכניס לה אצבעות בין הרגליים,היא כבר הייתה רטובה. הוא זיין אותה עם האצבעות והמשיך לשואל את אותה השאלה: -"מי את?"
היא שתקה….
הוא התחיל לסחוב אותה לחדר שינה ,קיפל אותה על המיטה והתחיל לתת לה סטירות על התחת. הוא כבר לא חיקה לתשובה שלה ופשוט קרה לה שרמוטה ,היא ניסתה לברוח,להסביר לה שהיא לא כזאת. הוא הוריד את החגורה והתחיל להרביץ עם החגורה , היא כבר לא רצתה לברוח,היא רצתה שהוא יזיין אותה.
הוא קשר את הידיים שלה עם החגורה בזמן שהוא ממשיך לקרוא לה שרמוטה,הוציא את הזין והעביר איתו על הכוס שלה. היא רצתה שהוא יכניס אותו בפנים, ניסתה להתלבש על הזין שלו בעצמה ושוב פעם קיבלה סתירה על התחת ושוב פעם הוא קרא לה שרמוטה.
-"כן אני שמוטה, אני הזונה שלך , רק תיקח אותי כבר"-היא צעקה
סוף סוף הוא התחיל לזיין אותה….